To, co potřebuji...

23. listopadu 2012 v 18:01 | B.
To, co zrovna teď nutně potřebuji, je čas. Spoustu času navíc, abych stíhala všechno, co si ráno naplánuji. V klidu se nasnídat, obléct, udělat ze sebe člověka, vyjít na tramvaj, dojet v pohodě do školy, něco se naučit, jet domů, najíst se, mít čas na své povinnosti a koníčky... SEN!
Dovedete si představit, kdyby měl den třeba 30 hodin? Co všechno bych stihla a ještě by mi zbyl čas právě na milované koníčky? Všechno ostatní by samozřejmě zůstalo při starém - stejný počet vyučovacích hodin, stejný spánek, akorát těch 6 hodin navíc bychom trávili po svém - s kamarády, přítelem, rodinou, s foťákem, nad články, ruštinou, oblíbenými knihami a vůbec, kdyby človk každý den dělal něco, co ho zajímá a baví, byl by spokojenější. Zvláště teď, před Vánoci, kdy všichni běháme po obchodech s jazykem na vestě, v hlavě přesné obrázky toho, co nakoupíme. A bum - oni to nemají.
Na svůj blog jsem se kvůli nedostatku času dostala po měsíci a stejně za chvíli zase odběhnu - čeká mě 4. lekce novinářsého kurzu.
Škoda, že se nemohou pořádat závody ve stresujícím běhání sem a zpátky - o vítězné příčky by se prala spousta zájemců. Už před měsícem jsem slíbila spolužačce, že napíšu fejeton o chlapech - taky mají své vrtochy. Ještě jsem se k tomu nedostala. A proto Ti slibuji, Šari, že se na to co nejdříve vrhnu, do konce prosince to určitě bude (ať si nenesu resty do dalšího roku). Pokud nestíháte stejně jako já, zkuste se zastavit. Na chvíli. Je to perfektní.
P.S.: Sháním pisálka na svůj blog právě kvůli nedostatku času.
P.S.2: Neplatím.
mějte se zatím hezkySmějící se
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama